Izolacja tarasów, balkonów i dachów płaskich

Balkony, tarasy oraz dachy płaskie to elementy budynków, wykonane najczęściej z betonu, które są wyjątkowo narażone na działanie warunków atmosferycznych. Począwszy od wysokich temperatur i nasłonecznienia, przez deszcze i wysoką wilgoć, po niskie temperatury, śnieg, lód. Odpowiednia izolacja dachów płaskich, tarasów i balkonów pozwala na zachowanie zdrowej konstrukcji budynku i swobodne użytkownie przez wiele lat.
Jesteśmy firmą, która wykonuje izolację w sposób profesjonalny i z użyciem najlepszych materiałów. Z nami zabezpieczysz budynek profesjonalnie i na lata.

Izolacja dachów płaskich

 

Jeśli prowadzisz budowę domu lub jego remont to na pewno staniesz przed dylematem jak wykonać izolację dachu. Warto poświęcić temu nieco więcej czasu, tak aby w przyszłości nie mieć problemów. Każdy tego typu element powinien być zabezpieczony we właściwy sposób. Trzeba pamiętać, że płaskie dachy gromadzą wodę i powodują, że te powierzchnie są wyjątkowo narażone na wilgoć, nasiąkanie. Dlatego jeśli budujesz lub remontujesz dom to zleć izolację profesjonalistom.
Zapewnij bezpieczny dach nad głową sobie i swoim domowników. Zadbaj o izolację dachu płaskiego już dziś!


Dach płaski - izolacjaIzolacja balkonów lub tarasów


Jeśli posiadasz balkon lub taras, który wymaga remontu, zmiany powierzchni, to warto pomyśleć o jego właściwej izolacji. Powierzchnia zewnętrzna, a jest nią balkon lub taras, jest nastawiona na ciągłe działanie warunków atmosferycznych, które w naszej szerokości geograficznej są bardzo zmienne. Dodatkowo tarasy i balkony są często używane przez domowników i są najczęściej wyłożone płytkami. Dlatego w przypadku remontu warto zadbać o ich właściwe zabezpieczenie, tak aby posłużyły latami i nie wymagały częstych remontów w przyszłości.
Prawidłowa izolacja składa się z kilku warstw, które poprawnie wykonane, przez specjalistów, zapewnią utrzymanie tarasu lub balkonu w należytej kondycji, przeciwdziałają nasiąkaniu wody, pękaniu. Dodatkowo pozwalają zabezpieczyć balkon przed nasiąkaniu bocznej części, po której często spływa woda.
Dlatego, jeśli chcesz zabezpieczyć profesjonalnie swój balkon lub taras, skontaktuj się z nami.


Izolacja balkonów i tarasów Warszawa i okolice


Izolację balkonów i tarasów wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Nasi pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty i zapewniają jakość pracy na najwyższym poziomie. Dodatkowo użyte materiały i technologie są sprawdzone i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zadbaj o skuteczną izolację balkonu, tarasu lub dachu płaskiego

Skontaktuj się telefonicznie: +48 503 982 154

mailowo: biurowysprzatane24@wp.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved