Profesjonalne malowanie

Malowanie ścianProfesjonalne malowanie biur, mieszkań, domów oraz elewacji to nasza specjalność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby efekty były, jak najlepsze i spełniały oczekiwania klientów. Dzięki doświadczonym pracownikom oraz wysokiej jakości sprzętowi malowanie wykonujemy dokładnie i efektywnie. Dlatego powierzchnie jesteśmy w stanie bardzo dokładnie pokryć dowolnym kolorem zarówno tym samym co poprzednio, dając efekt odświeżenia ścian, lub całkowicie zmieniając kolor na nowy.

Każde malowanie poprzedza proces oceny podłoża, bo każda powierzchnia powinna być w odpowiedni sposób przygotowana, tak aby farba dobrze przylegała, a kolor był wyrazisty.

Usługi malowania ścian w mieszkaniach, domach, biurach wykonujemy na terenie Warszawy (wszystkie dzielnice: Bielany, Bemowo, Żoliborz, Ochota, Wola, Ursynów, Wilanów, Mokotów, Wawer, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Białołęka, Śródmieście), jak i okolicznych miejscowości.


Zamów wycenę malowania już dziś

Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

 

 

Malowanie ścian wnętrz
Wieloosobowa ekipa malarzy z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt pozwala wykonywać nam usługi malowania także w przypadku większych powierzchni - w tym powierzchni biurowych. Przed każdym malowaniem zabezpieczamy wnętrza przed możliwym uszkodzeniem lub zachlapaniem. Część przedmiotów, staramy się sprawnie usunąć z miejsca bieżących prac malarskich. Firma nasza wykonuje zlecenia od A do Z. Dlatego nie musisz się martwić zarówno przygotowaniem powierzchni do malowania, zabezpieczeniem pomieszczeń przed ubrudzeniem czy późniejszym sprzątaniem. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobre opinie.

W zależności od jakości podłoża i użytej farby proces malowania powtarzamy tak, aby uzyskać efekt w pełni satysfakcjonujący klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, to nie czekaj dłużej.

Skontaktuj się teraz:
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl 

 

Malowanie ścian na wyraziste kolory

Malowanie wnętrz

Malowanie wnętrz to bardzo popularna czynność remontowa. Pozwala niewielkim kosztem odmienić prawie każde pomieszczenie. Ważne, aby wykonywała je osoby z doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem, wtedy prace malarskie nie będą uciążliwe dla zleceniodawców, a przy okazji będą wykonane dokładnie i sprawnie. Prace malarskie wykonujemy we wszystkich pomieszczeniach, czyli salonach, przedpokojach, sypialniach, garażach, piwnicach, korytarzach oraz łazienkach, toaletach oraz kuchniach.

Odświeżenie wnętrz

Odświeżenie wnętrza to częsta usługa, stosowana przez właścicieli wynajmujących nieruchomości. Polega na pomalowaniu ścian, które podczas procesu najmu mogą ulec zabrudzeniu. Jeśli chciałbyś nieco odmienić wnętrze, zmieniając jego wizerunek, bo zauważyłeś, że wnętrza w pewnym kolorze lepiej są odbierane i chętniej wynajmowane przez najemców niż inne, to również możemy Ci w tym pomóc. Wszystkie zlecenia wykonujemy bardzo dokładnie i szybko, przez co czas przestoju nieruchomości jest bardzo krótki a nieruchomość gotowa na następnego najemcę.Pomalowana na czerwono ścianaMalowanie mieszkań

Wykonujemy malowanie mieszkań na zlecenie. Każdorazowo ustalamy z klientem szczegóły, tak aby efekt spełniał oczekiwania klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić klientom w zakresie doboru farb, a nawet koloru w zależności od przeznaczenia wnętrza. Mieszkania malujemy zarówno w przypadku trwania prac remontowych, gdzie praktycznie bazujemy na stanie deweloperskim, jak i w przypadku mieszkań gdzie są meble i sprzęty, a pomieszczenia są zamieszkane przez domowników.

Malowanie domów

Domy z racji swojej dużej powierzchni mieszkalnej oraz tym samym większej powierzchni ścian wymagają nieco innego podejścia do malowania niż mieszkania. W domach występują liczne trudno dostępne przestrzenie, uskoki, które również w trakcie prac malarskich powinny być we właściwy sposób pokryte farbą. Dlatego jesli ależy nam na dobry efekcie warto powierzyć malowanie profesjonalnej ekipie. Mając do czynienia z domem, jesteśmy w stanie doradzić jakiej farby użyć w jakim pomieszczeniu oraz w odpowiedni sposób przygotować powierzchnię do prac malarskich.

 

Malowanie

 


Malowanie biur

 

Malowanie biur to tak naprawdę malowanie bardzo dużych przestrzeni. Wiele z nich znacznie odbiega swoją wielkością od powierzchni mieszkalnych. Dodatkowo wiele biur to pomieszczenia wysokie, gdzie malowanie wymaga właściwego sprzętu oraz odpowiedniej ekipy. Zajmujemy się malowaniem ścian w biurach. Prace możemy wykonywać zarówno w pomieszczeniach pustych i przygotowanych do malowania, jak i w przypadku pomieszczeń gdzie znajduje się sprzęt biurowy. Za każdym razem staramy się przygotować zarówno podłoże do malowania, jak i zabezpieczyć sprzęt biurowy.


Malowanie elewacji

Malowanie elewacji to czynność wymagająca nieco innego podejścia do malowania niż w przypadku malowania wnętrz. Powierzchnie wymagają pracy na dużo większych wysokościach oraz odpowiedniego przygotowania. Dodatkowo farby, które służą do pokrycia elewacji, są inne niż w przypadku powierzchni wewnętrznych. Dokonujemy malowania powierzchni domów, bloków, sklepów.

 

Szukasz dobrej ekipy malarskiej? Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami!
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved