Usługa mycia i czyszczenia bruku na terenie Warszawy i okolic

Wysprzątane 24 świadczy profesjonalne usługi czyszczenie polbruku kostki brukowej w Warszawie i okolicach.


Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych.

W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące, które ulegają biodegradacji Po oczyszczeniu dodatkowo wykonujemy konserwację polbruku, która ma na celu zabezpieczenie przed brudem, zużyciem przy jednoczesnym poprawieniu wyglądu. ECO-TECHNICA to dział firmy zajmujący się usługami specjalistycznego czyszczenia, tak więc łącząc ofertę profesjonalnych produktów i technologii możemy zaoferować Państwu usługi w dziedzinie czyszczenia, renowacji i konserwacji.

W naszym rozwoju zdecydowanie stawiamy na jakość usług poprzez adaptacje najnowszych technologii i zastosowanie najlepszych produktów. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która zawsze chętnie zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie pod względem technologicznym i finansowym. Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zamówieniem usługi czyszczenia bruku na terenie Warszawy to zapraszamy do kontaktu.

Mycie bruku

mycie bruku

Mycie bruku ciśnieniowo urządzeniami typu KÄRCHER.

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved