Mycie elewacji Warszawa i okolice

Utrzymanie w czystości przeszkolnych obiektów


Zapraszamy do współpracy w zakresie czyszczenia szklanych powierzchni budynków, jak również okien i ram okiennych. Usługi świadczymy na terenie Warszawy – wszystkie dzielnice i okolicznych miejscowości. Utrzymanie w czystości przeszklonych elementów budynków, czy fasad wykonanych ze szkła może stanowić niemałe wyzwanie dla ich właścicieli i zarządców.
Biurowce, nowoczesne obiekty handlowe, salony samochodowe, banki, czy budynki użyteczności publicznej nieustannie narażone są na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, które powodują nieestetyczne zacieki i smugi na ich szklanych elementach.


Unikalna technologia Pure Technology

Pure Technology do czyszczenia szklanych powierzchni wykorzystuje unikalną technologię ,która pozwala uzyskać efekt wielokrotnie przewyższający tradycyjne metody. Do mycia wykorzystujemy odmineralizowaną wodę, która nie pozostawia nawet najmniejszych smug i zacieków. Brak zastosowania środków chemicznych gwarantuje całkowite bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni – okien PCV, uszczelek i elewacji, a chemikalia nie osadzają się na szybach czy budynku.


Profesjonalizm i specjalistyczny sprzęt

Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje, są odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt. Właściciele budynków nie muszą obawiać się ich uszkodzenia, gdyż praca wykonywana jest z powierzchni ziemi. Jest to możliwe dzięki użyciu teleskopowych wysięgników, które z łatwością sięgają do wysokości 5 piętra. Sprzęt pozwala na dotarcie do ciężko dostępnych miejsc, pozostawiając je nieskazitelnie czyste.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługą mycia elewacji na terenie Warszawy lub w okolicach zapraszamy do kontaktu.

Mycie elewacji

mycie elewacji

Mycie elewacji ciśnieniowo urządzeniami typu KÄRCHER.

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved