Mycie okien i witryn na terenie Warszawy i okolic

Proces mycia witryn i okien jest elementem dbania o porządek. Wynika to z faktu, iż osadzający się na nich kurz i brud jest jedną z głównych przyczyn, które powodują zmniejszenie ilości wpadającego światła nawet o 20%! Przekonaj się jak czyste mogą być Twoje szyby – bez smug, i zacieków.

Usługi wykonujemy dla:

  • osób prywatnych
  • sklepów
  • firm

Obsługujemy mniejsze oraz duże powierzchnie jednorazowo oraz cyklicznie raz na tydzień / miesiąc. Wykonujemy zlecenia na terenie całej Warszawy jak i okolicznych miejscowości.
Myjemy okna , witryny sklepowe każdego rodzaju: jednostronnie, obustronnie oraz przeszklenia typu wystawy, gabloty, banery, reklamy itp.
Stosujemy bezpieczne metody – nie ma mowy o porysowaniu szyb czy uszkodzeniu uszczelek lub ram.

Cena wzrasta w przypadku zabrudzeń: poremontowych.
Jeśli chcielibyście Państwo zamówić usługę mycia okien lub witryn na terenie Warszawy lub poznać cenę to prosimy o kontakt.

Mycie okien i witryn

kobieta myjąca okna

Po naszej usłudze, zobaczysz przez okna więcej.

Opinie o naszych usługach

Nasza firma zdecydowała się na profesjonalne mycie okien, dzięki czemu komfort pracy znacząco wzrósł. Pomieszczenia stały się jaśniejsze i przestronniejsza, więcej światła dociera do biurek. Regularne mycie okien to doskonałe rozwiązanie, które ucieszy wszystkich pracowników oraz pozytywnie wpłynie na wizerunek siedziby.
Szybki i bezproblemowy kontakt oraz realizacja usługi sprawiły, że nie warto decydować się na samodzielne mycie okien. Firma używa profesjonalnych środków do czyszczenia oraz sprzętu, a duża dostępność terminów sprawia, że nawet w okresie przedświątecznym bez problemu można umówić się na mycie okien. 

Anonim
Mycie okien w najlepszej cenie - to właśnie oferta firmy Wysprzątane 24. Całość przebiega szybko, a po umyciu na oknach nie pozostają żadne smugi i zacieki. Świetnym rozwiązaniem jest regularna usługa, dzięki czemu mycie okien nie jest już żadnym problemem i nie trzeba się nim w ogóle przejmować.

Darek, Warszawa

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved