Mycie parkietu

Pielęgnowana podłoga drewniana będzie wyglądała elegancko przez wiele lat, jesli się będzie o nią odpowiednio dbało i stosowało odpowiednie preparaty.

Do codziennego czyszczenia drewnianej podłogi wystarczy używanie , odkurzacza lub lekko wilgotnego mopa. Do mycia desek podłogowych należy używać właściwych środków czyszczących oraz pielęgnacyjnych. Preparaty do pielęgnacji podłóg lakierowanych powinny zawierać syntetyczne środki pielęgnacyjne bez dodatku tłuszczu, do pielęgnacji powierzchni olejowanych należy używać środków, które zawierają tłuszcz.

Dla zachowania pięknego wyglądu podłogi z drewna ważne jest, aby ani woda, ani piasek, nie miały z nią długiego kontaktu. Piasek niszczy lakier i wierzchnią warstwę drewna. Drewno po dłuższym zetknięciu z wodą może pęcznieć, co w konsekwencji prowadzi do uszkodzenia powierzchni deski.

Warto pamiętać, że systematyczne stosowanie odpowiednich środków pielęgnacyjnych powoduje, że podłoga jest bardziej odporna na zniszczenie, naturalne zużycie i zabrudzenia.

Mycie parkietu

mycie parkietu

Myjemy i czyścimy różnego rodzaju powierzchnie drewniane takie jak parkiety, deski czy różnego rodzaju panele podłogowe.

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved