Pranie dywanów oraz wykładzin na terenie Warszawy i okolic

Pranie dywanów oraz wykładzin jest kolejną usługą, którą wprowadziliśmy do naszej oferty i świadczymy ją na terenie Warszawy i okolic. Jest to propozycja dla wszystkich naszych klientów, a w szczególności tych, którzy posiadają w domu małe dzieci lub cierpią na alergię.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego Twój dywan tak bardzo się brudzi? regularnie dbasz o porządek w swoim domu, więc nie ma najmniejszych podstaw, by tak często wykonywać profesjonalne czyszczenie dywanów. Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, czym tak naprawdę jest brud zalegający we włóknach materiału. Nawet codzienne odkurzanie nie zlikwiduje wszystkich zanieczyszczeń, szczególnie tych znajdujących się w głębszych warstwach materiału.

Profesjonalne pranie dywanów to nie tylko usunięcie kurzu leżącego na jego powierzchni. Poprawnie wykonane likwiduje nawet głęboko leżące zabrudzenia. Gdybyś przyłożył do dywanu lupę, to mógłbyś zobaczyć, co w nim jest i dlaczego tak ważne jest dokładne wyczyszczenie dywanu. Naskórki ludzi i zwierząt, włosy, sierść, to tylko kilka podstawowych zanieczyszczeń. W dywanach znajdują się również resztki pokarmów, środków czystości i kosmetyków. Tylko dokładne wypranie dywanów zlikwiduje cały ten brud, bakterie i zalegającą w materiale pleśń.

Jeżeli chcesz efektywnie pozbyć się wszystkiego, co jest wymienione powyżej, to koniecznie skontaktuj się z nami. Wykonujemy profesjonalne pranie dywanów w Warszawie przy użyciu nowoczesnego urządzenia. Usługę wykonujemy szybko i dokładnie. Oferujemy wiele dogodnych terminów z dojazdem do klienta. Gwarantujemy, że przywrócimy dawny wygląd i czystość twojego dywanu lub wykładziny.

W celu zamówienia usługi prania dywanów na terenie Warszawy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pranie dywanów

pranie dywanu przez firmę sprzątającą

Różnymi metodami pozbywamy się plam i brudu z Twoich dywanów.

Nasze opinie - pranie dywanów

Zdecydowaliśmy się na czyszczenie dywanów i różnica jest widoczna od pierwszego spojrzenia: dywany są odświeżone, czyste i pachnące, a wygoda tego rozwiązania jest naprawdę ogromna. Zamiast szorować dywany na własną rękę, lepiej pozostawić to profesjonalistom. Szybkie i bezproblemowe wykonanie usługi oraz duża dostępność terminów to wielki atut firmy.

Agnieszka, Ursynów
Kolejne zabrudzenia i plamy sprawiły, że niezbędne stało pranie dywanów. Na szczęście firma posiada wiele terminów przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu bez problemu można wybrać termin. Dywan został wyczyszczony i odświeżony, plamy zostały usunięte, a całość przebiegła bezproblemowo.

Iza z Warszawy
Jeśli chodzi o pranie dywanów, cena do tej pory była zniechęcającym czynnikiem. W tym wypadku jest ona bardzo atrakcyjna, dzięki czemu można decydować się na nie regularnie. Codzienne odkurzanie nie wystarczało - dopiero usługa specjalistów pokazała, jak ważne jest solidne czyszczenie domowych dywanów. Dzięki profesjonalnym środkom do prania dywan znajduje się w bezpiecznych rękach.

Marek, Warszawa

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved