Pranie tapicerki samochodowej

Oferowane przez nas pranie tapicerki samochodowej to jedyny skuteczny sposób na trwałe usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń. Szczególnie istotne jest to, że poddany zabiegowi materiał zostaje dokładnie odkażony. Tę zaletę doceniają osoby cierpiące na alergię, rodziny z małymi dziećmi lub klienci przewożący swoim samochodem wiele osób. Kierowcy przebywający wiele godzin w samochodzie zgodnie twierdzą, że sukcesywne pranie tapicerki skutkuje wyraźną poprawą samopoczucia podczas jazdy. Czyszczenie tapicerki, które nie pozostawia nieprzyjemnej woni środków chemicznych to jedyny korzystny dla zdrowia sposób na usunięcie grzybów, roztoczy, zarodników i bakterii.

W ramach jednej opłaty wykonujemy pranie tapicerek: przednie fotele, tylna kanapa, boki. Wykonujemy czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie z dojazdem do klienta. Otrzymany efekt obejmuje nie tylko zewnętrzne warstwy czyszczonego materiału. Dzięki zastosowaniu ciśnienia możemy z powodzeniem usunąć także taki brud, który zalega w głębszych warstwach materiału.

Pranie tapicerki w Warszawie z dojazdem do klienta to doskonały sposób na szybkie przywrócenie dawnego blasku samochodu bez wychodzenia z domu.

Pranie tapicerki

wyprana tapicerka

Pranie tapicerki w Warszawie z dojazdem do klienta to doskonały sposób na szybkie przywrócenie dawnego blasku samochodu bez wychodzenia z domu.

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved