Sprzątanie po remoncie na terenie Warszawy i okolic

Twój dom wymaga dokładnego wyczyszczenia po remoncie? A może potrzebujesz pomocy ekspertów w organizacji prac lub do ich wykonania? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Wysprzatane24.pl

Naszym klientom oferujemy pomoc w organizacji sprzątanie po remoncie w Warszawie i dla okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim.

Po remoncie zawsze pojawia się wiele odpadów budowlanych przeznaczonych do wywozu na specjalne składowiska. Najczęściej są Państwo zmuszeni jechać na koniec miasta i płacić za utylizację. Po remoncie pojawiają się także zabrudzenia, które można usunąć jedynie przy pomocy specjalnych środków. O wiele łatwiej jest, jeśli sprzątanie wykonane jest przez profesjonalistów.

Firma sprzątająca WYSPRZATANE24.PL oferuje usługi sprzątania pomieszczeń, mieszkań, domów po remoncie i budowie w Warszawie i okolicy.

CO OBEJMUJE SPRZĄTANIE PO REMONCIE?

Zanim wprowadzą się Państwo do swojego nowego odremontowanego mieszkania, my zajmiemy się doprowadzeniem go do stanu idealnego. Tylko czyste mieszkanie można umeblować i zaprosić do niego gości. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach sprzątania, a jednym z kierunków naszej działalności jest sprzątanie po remoncie na terenie Warszawy.

W celu zapewnienia wysokiej jakości sprzątania wykonujemy następujące czynności:

  • wywóz odpadów budowlanych;
  • usunięcie kurzu i zabrudzeń ze wszystkich powierzchni;
  • sprzątanie parapetów, dekoracji okiennych, drzwi, kaloryferów i in.;
  • mycie podłóg z wykorzystaniem specjalnych środków czystości;
  • mycie okien, luster i opraw oświetleniowych;
  • sprzątanie łazienki i toalety;
  • czyszczenie mebli i polerowanie lakierowanych powierzchni;
  • dokładne sprzątanie wszystkich pomieszczeń i zastosowanie specjalnych powłok ochronnych.Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem usługi sprzątania po remoncie w Warszawie lub w okolicznej miejscowości prosimy o kontakt.


Nasz obszar działania


Warszawa jest bardzo dynamicznie rozwijającym się miastem; powstawanie nowych osiedli sprawia, że coraz więcej osób może zdecydować się na własne mieszkanie. Zarówno te świeżo oddane do użytku, jak i mieszkania po remoncie kapitalnym wymagają kompleksowego wyczyszczenia - Warszawa może na szczęście zdecydować się na usługi najlepszej firmy. Dzięki naszym usługom chaos po remoncie błyskawicznie zmieni się w porządek.

 

Sprzątanie po remoncie

 

Posprzątamy kompleksowo i na błysk.

sprzątanie po remoncie

Opinie - sprzątanie po remoncie

Sam remont był wystarczająco męczący - po wyjściu ekipy remontowej okazało się, że najgorsze jest jednak przed nami. Na szczęście firma Wysprzątane 24 oferuje sprzątanie przez 7 dni w tygodniu - nie trzeba czekać na zakończenie weekendu, by móc skorzystać z usług porządkowych. Całe mieszkanie zostało wysprzątane i przystosowane do zamieszkania.


Sławek, Bemowo

Posprzątanie po remoncie mieszkania, przy poprzedniej okazji zajęło nam prawie tydzień. Tym razem zdecydowaliśmy się na usługi firmy sprzątającej, dzięki czemu cały proces przebiegał niemal natychmiastowo. Mieszkanie zostało kompleksowo wyczyszczone, cały gruz i pył usunięty, wyczyszczone zostały również trudniej dostępne miejsca. 

Konrad i Beata
Uporządkowanie domu po remoncie wymagało usunięcia całego pyłu i gruzu oraz doczyszczenie okien, drzwi i podłóg. Korzystanie z usług specjalistów sprawiło, że sprzątanie przebiegało z wykorzystaniem specjalnych środków, dzięki którym wszystkie zanieczyszczenia zniknęły.

Anonim, Warszawa

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved