Świadczymy usługi sprzątania terenów zewnętrznych w Warszawie i okolicach

Najlepszą wizytówką domu i firmy jest teren wokół budynku. Wysprzątany plac, czyste podwórko, zadbany trawnik, odpowiednio przycięte krzewy i drzewa, jesienią liście posprzątane, a zimą regularnie zebrany śnieg i na bieżąco skuty lód – to zalety każdego budynku oraz niewątpliwy „plus" dla jego właściciela i zarządcy. W końcu dużo lepiej mieszka się i pracuje w miejscu zadbanym.

Dlatego sprzątanie terenów zewnętrznych w Warszawie to jedno z naszych głównych zadań. Jesteśmy profesjonalistami, których wiedza, doświadczenie i pasja pomagają jeszcze lepiej wykonać obowiązki. Posiadamy sprzęt i umiejętności, dzięki którym nie ma dla nas zleceń niemożliwych.

Jesteśmy elastyczni. Potrafimy dostosować się do wymagań każdego klienta. Dbając o tereny znajdujące się w najbliższym otoczeniu budowli, zapewniamy schludny wygląd posesji przez cały rok. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy umówią się z Państwem na przeprowadzenie wizji lokalnej, a jeśli trzeba doradzą najlepszy zakres prac na zewnątrz budynku mieszkalnego, fabryki czy biurowca.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługami sprzątania terenów zewnętrznych lub utrzymania ich w należytym porządku to zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie terenów zewnętrznych

sprzątanie terenów zewnętrznych

Skwery, chodniki i ulice. Kompleksowo sprzątamy Twoją okolicę.

Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa

Nip: 1132595605
Regon: 140997677

Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: biurowysprzatane24@wp.pl

© Wysprzątane 24 - All Rights Reserved