Malowanie Elewacji, Mycie Elewacji, Ocieplanie Elewacji, Mycie Dachów

Warszawa +48 503 982 154

Koncentrując się na okolicach Warszawy, perfekcyjnie odmalujemy Twój dom, elewacje umyjemy i wymalujemy, umyjemy i wyczyścimy dach Twojego domu, firmy czy hali.

Z naszych prac malarskich oraz mycia elewacji i dachu skorzystają również firmy, dla których jesteśmy rzetelnym partnerem w zakresie malowania oraz mycia i dostaw wysokiej jakości farb. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie, a odnowimy Twoją elewację i dach!

Przyjdź do naszego sklepu, aby wybrać z szerokiej gamy kolorów i odcieni. Chętnie doradzimy Państwu profesjonalnie w wyborze koloru do zastosowania oraz dobierzemy każdy odcień.

Malowanie Elewacji

Powłoki zewnętrzne chronią tynki i mury przed warunkami atmosferycznymi i wilgocią. Zawilgocony mur jest łatwo niszczony przez mróz i rozsiane po nim glony. Dlatego bardzo ważne jest, aby po pewnym czasie odnowić farbę elewacyjną i zapobiec uszkodzeniu tynku. Z tych powodów akrylowe farby elewacyjne muszą być bardzo odporne na deszcz, słońce i brud, a także dobrze paroprzepuszczalne.

Nowoczesne powłoki elewacyjne spełniają oba wymagania. Od końca lat 90. na rynku dostępne są wysokiej jakości powłoki elewacyjne z efektem samooczyszczania.

Skontaktuj się z ekspertami, którzy z chęcią doradzą Ci w wyborze najodpowiedniejszego koloru, ale także zadbają o samo malowanie elewacji budynku. Dzięki naszej pomocy wszystkie prace malarskie elewacji będą prostą sprawą.

Skontaktuj się z nami już dziś za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie i przyjdź do nas po najlepsze kolory i kompletne usługi mycia oraz malowania elewacji i dachów.

 

malowanie elewacji Warszawa

Mycie, czyszczenie dachu

Usługi oferowane przez Wysprzątane24:

 • Czyszczenie i mycie dachów domów prywatnych;
 • Czyszczenie i mycie dachów spadzistych;
 • Czyszczenie i mycie dachów budynków biurowych;
 • Czyszczenie i mycie dachów wieżowców;
 • Czyszczenie i mycie dachów ekskluzywnych lub zabytkowych budynków.

Nie każdy może umyć dach budynku. Potrzebne są nie tylko środki bezpieczeństwa, ale także windy, profesjonalny sprzęt do mycia i wiedza. Sprzątanie i mycie dachu Warszawa to skomplikowana praca, która wymaga dużej staranności, odpowiedzialności i profesjonalizmu. Usługę tę można wybrać w celu poprawy estetyki zewnętrznej powierzchni obiektu lub pomieszczenia, lub ze względów praktycznych – w celu usunięcia uporczywego brudu lub mchu, porostów itp. z dachu.

Wystprzatamy24 oferuje usługi czyszczenia i mycia dachów dla wszystkich możliwych elewacji i dachów . Posiadamy podnośniki, sprzęt, narzędzia i wiedzę, aby z powodzeniem wykonać tę pracę.

Dzięki zastosowaniu specjalnego sprzętu dźwigowego nie uszkadzamy dachu i jego estetycznego wyglądu podczas pracy. Możemy czyścić i myć zwykłe, betonowe dachy, pustaki, dachówki, inne powłoki.

Na dachu osadzają się nie tylko opady, ale także niezliczona ilość innych gruzu i płytki nazębnej. Z biegiem czasu na dachu może gromadzić się nie tylko brud, ale powłoka może być również pokryta sadzą. Ze względu na wspomnianą już wilgoć na dachu mogą zacząć kiełkować porosty, a dach jest porośnięty mchem, jeśli nie jest czyszczony i pielęgnowany.

Specjaliści Wysprzątane24 i cały nasz zespół pracują razem, aby osiągnąć wynik satysfakcjonujący klienta. Jesteśmy elastyczni i zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta. Przed wykonaniem prac podpisujemy umowę na przekazanie i odbiór lokalu i tym samym przejmujemy pełną odpowiedzialność za jakość prac. Posiadamy nie tylko urządzenia do czyszczenia wysokociśnieniowego i windy do pracy na wysokim poziomie, ale również niezawodnych, doświadczonych fachowców oraz wysoce skuteczne środki czyszczące do czyszczenia i płukania powierzchni dachu.

Nigdy nie zalecamy samodzielnego mycia dachów ani powierzania pracy profesjonalistom, którzy nie posiadają odpowiedniego doświadczenia lub sprzętu. Próba oszczędzania lub zbytnia pewność siebie naraża nie tylko twoje zdrowie i zdrowie osób wokół ciebie, ale także mienie.

Jeśli prace nie zostaną wykonane zgodnie z planem i niezależnie od stanu lub rodzaju pokrycia dachowego, istnieje duże ryzyko uszkodzenia pokrycia. Zaufaj nam, a Twój dach zostanie umyty odpowiedzialnie i bezbłędnie!

Ocieplanie elewacji styropianem

Styropian jest materiałem o niskiej nasiąkliwości. Nie traci swoich właściwości termoizolacyjnych, jeśli nie ma kontaktu z wilgocią i wodą. Tymczasowe tworzenie się kondensatu pary wodnej na styropianie nie będzie miało poważnych konsekwencji.
Chociaż jest to sztuczny materiał powstały w wyniku przetwarzania produktów naftowych, nie zawiera substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Pianka polistyrenowa czyli steropian jest bardzo lekka i posiada dobre właściwości mechaniczne. Materiał ten rozkłada się samoistnie i dlatego nie sprzyja rozprzestrzenianiu się ognia i ma stabilność wymiarów deklarowanych przez producenta. Płyty styropianowe wycięte z bloków zwykle przechowuje się 6 ÷ 8 tygodni i pozostają płaskie, ich wymiary nie ulegają zmianie. Dopuszcza się panele o wymiarach do 120 x 60 cm. są zazwyczaj białe, biała z ciemnymi wtrąceniami (bejcowana) lub grafitowa. Testy przeprowadzone przez największych producentów wykazały, że kolor płyty styropianowej nie wpływa na jej właściowości.

mycie elewacji Warszawa
Nasze Usługi w Warszawie
 • Doczyszczanie elewacji zewnętrznych budynków
 • Czyszczenie wszelkich powierzchni z pozostałości materiałów budowlanych, kurzu i pyłu
 • Czyszczenie dachów
 • Mycie dachów
 • Mycie elewacji
 • Malowanie elewacji
 • Malowanie dachów
 • Mycie i czyszczenie elewacji
 • Mycie i czyszczenie dachów
 • Ocieplanie Elewacji Warszawa
 • Docieplanie Elewacji
 • Ocieplanie wraz z tynkami
 • Ocieplanie styropianem
 • Ocieplanie steropianem
Obsługiwane Dzielnice Warszawy
 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Praga-Południe
 • Warszawa Ursynów
 • Warszawa Wola
 • Warszawa Bielany
 • Warszawa Targówek
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Bemowo
 • Warszawa Białołęka
 • Warszawa Ochota
 • Warszawa Wawer
 • Warszawa Praga-Północ
 • Warszawa Ursus
 • Warszawa Żoliborz
 • Warszawa Włochy
 • Warszawa Wilanów
 • Warszawa Wesoła
 • Warszawa Rembertów

Mycie Elewacji Warszawa

Zewnętrzna część budynku jest tym, co zauważają Twoi klienci i dostawcy, kiedy po raz pierwszy do Ciebie przychodzą. Elewacje są stale narażone na działanie wiatru i deszczu, a kurz i pyłki osadzają się na nich, co powoduje powstawanie połaci mchu, deszczu i kurzu. Więc jeśli potrzebujesz mycia elewacji, malowania elewacji – skontaktuj się z zespołem Wysprzatane24. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz należytą dbałość o zewnętrze budynku.

 JAK CZYŚCI SIĘ ELEWACJĘ W WARSZAWIE?

Mycie elewacji odbywa się zwykle przy użyciu strumienia wody pod wysokim ciśnieniem lub technologii uzdatniania wody jonizowanej. W ten sposób można również czyścić elewacje niejednorodne, czyli wykonane z różnych materiałów (np. tynk strukturalny, beton, drewno, szkło, metal, plastik i inne). Po oczyszczeniu powierzchni przywracane są najlepsze właściwości i piękno powierzchni budynku.

JAKIE POWIERZCHNIE ELEWACJI MOŻNA CZYŚCIĆ?

Nasi klienci najczęściej ubiegają się o czyszczenie: elewacje szklane, blaszane, betonowe, plastikowe, metalowe i ceglane w tym kominy ceglane. Mogą być zanieczyszczone drobinkami kurzu, czarnej ziemi lub piasku, stłumione, uszkodzone przez pleśń. Odwiedzając teren, zespół Wysprzatane24 w pierwszej kolejności ocenia zanieczyszczenie elewacji, ponieważ czyszczenie zewnętrzne budynków jest naszą regularną usługą. Wysokie budynki nie są dla nas przeszkodą – posiadamy odpowiednie windy i urządzenia myjące, aby sprostać szerokiemu wachlarzowi potrzeb klientów.

CZY CZYSZCZENIE ELEWACJI JEST TYLKO DLA FIRM?

Nie, można też myć elewację domu jednorodzinnego. Skontaktuj się z zespołem Wysprzatane24 i uzyskaj ofertę. W celu wyliczenia ceny należy oszacować powierzchnię i wysokość elewacji do oczyszczenia. Mycie elewacji może być wykonywane dla firm biurowych i właścicieli, marketów, wspólnot mieszkaniowych oraz pojedynczych domów lub domków letniskowych, fabryk oraz hal. Opinie na temat naszej pracy są doskonałe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

KIEDY WYKONAĆ MYCIE ELEWACJI?

Usługa ta jest zazwyczaj rezerwowana w okresie wiosenno-jesiennym. Jeśli jednak budynek znajduje się przy ruchliwej ulicy, obiekt jest stale otoczony wilgocią i zielenią – może wystąpić częstsze mycie elewacji. Nasi specjaliści ocenią warunki z tym związane i zaproponują najlepszy harmonogram prac czyszczenia elewacji.

ZALETY PROFESJONALNEGO CZYSZCZENIA ELEWACJI

Sprzątanie zewnętrzne budynków to dokładna i odpowiedzialna praca. W celu zachowania piękna i funkcjonalności budynku konieczne jest zastosowanie odpowiednich materiałów, a przy zastosowaniu urządzeń do czyszczenia wysokociśnieniowego ocena konstrukcji i konstrukcji budynków. Czyszcząc samodzielnie elewację domu, możesz ją uszkodzić: użyj zbyt dużego prądu, w wyniku czego kruszy się tynk, farba, inne ozdoby budynku. Ponadto, jeśli budynek jest wysoki, mycie podłóg i elementów elewacji nad sobą może być trudne, przez co budynek wygląda niereprezentatywnie.

 

DLACZEGO WARTO WYKONYWAĆ PRACE ZWIĄZANE Z CZYSZCZENIEM ELEWACJI?

Z biegiem czasu powierzchnie elewacji tracą swój pierwotny wygląd. Po oczyszczeniu elewacji budynek odzyskuje swój pierwotny kolor, który ukrył kurz. Ponadto regularne czyszczenie (1-2 razy w roku) przedłuża żywotność materiałów wykończeniowych. Oczyszczona elewacja wygląda atrakcyjniej i podnosi wartość budynku. Usuwanie kurzu ze szklanych elewacji zwraca więcej światła do pomieszczenia, zmniejszając zużycie energii elektrycznej na sztuczne oświetlenie.

USŁUGI CZYSZCZENIA ELEWACJI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Usługi czyszczenia elewacji do biura, firmy lub domu można zamówić na terenie całej Polski, nie tylko w Warszawie czy województwie Mazowieckim. Skontaktuj się z nami, aby omówić zapotrzebowanie na usługi sprzątania i umówić się na termin sprzątania. Nie trać czasu na samodzielne czyszczenie elewacji – skontaktuj się z firmą Wysprzatane24 i ciesz się odnowionym wyglądem budynku. Oferujemy konkurencyjną cenę i nienaganny wynik wszystkich prac związanych z czyszczeniem elewacji, bez względu na to, w jakim mieście się znajdujesz. Zadzwoń do nas dzisiaj!

ocieplanie elewacji styropian Warszawa
Wysprzątane24
ul. Grochowska 357 m 902
03-822 Warszawa
Wystawiamy Faktury
Nip: 1132595605
Regon: 140997677
Skontaktuj się z nami
Mobile: +48 503 982 154
E-Mail: [email protected]
Call Now ButtonZamów usługę